Origináále.. ;)

21. října 2011 v 20:01 | Agness |  Funfiction
Znáš to přísloví, které říká: "Narodil ses jako originál, nezemři jako kopie?" Myslím, že ho zná většina z nás, a podle mne, je to jedno z nejpravdivějších mott.
Chtěla si někdy být jako někdo jiný, jako nějaká popová hvězda? Myslím, že každá z nás někdy měla sen stát se herečkou, zpěvačkou, modelkou, světoznámou architektkou, producentkou atd. atd.. Každý z nás obdivoval nějakou osobnost. Ale proč obdivovat? I oni se narodili stejně jako my, a taky takto někoho obdivovali. Proč být stejný jako někdo, když můžeš být sama tou známou režisérkou, moderátorkou, herečkou. :)
Jdi si za svým snem a buď svá. Tím že budeš svá, budeš ORIGINÁLNÍ, charismatická, upřímná a talentovaná se dostaneš tam kam budeš chtít.. Věř tomu, každý ORIGINÁL, a to znamená, že každý z NÁS, má cestu ke slávě :)
Užívej si života, mysli pozitivně a sen se Ti splní.. :)
Přiznej si, chtěla bys být kopie někoho? Možná kdysi ano, ale teďka ne, protože, tak nikoho nezaujmeme, nepřekvapíme. :) Myslíte si, že se klukům líbí holky, které jsou do detailu stejné? Chtěli byste snad chodit s "trojčatama" kdyby ste byli kluci!? Myslím, že většina z nás říká, že ne :)
A já s tím tvrzením naprosto souhlasím, protože přeci jdu na rande s člověkem, který je sám sebou a nepotřebuju jít s někým, kdo je klon, někoho dalšího. Neuražte se, ale chtělo by se vám tam potom vůbec jít?
Musíme být tací jací jsme, nesmíme se přetvařovat. Když budeme svý, budeme mít cestu ke slávě jistou, protože pro každého znamená cesta ke slávě něco jiného :)
Až budeš ta slavná herečka nebo zpěvačka, drž mi dva lístky v první řadě, jo? :)

xoxo.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti moje fotky? :)

Ano :)
Některé
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.