Za poznáním historie..

29. října 2011 v 21:22 | Agness |  Něco ze světa..♥
Většina z nás když nám rodiče řeknou " Jedeme na hrad" protočí oči a přejeme si, abychom to měli co nejdříve za sebou a mohli se věnovat příjemnějším věcem. :) Těmi příjemnějšími věcmi myslíme vysedávání u PC, chození ven s kamarády a tak..

Ale i naši rodiče byli tací, teda, oni nám většinou řeknou: "Když mi bylo tolik jako tobě, tak jsem neměla takový příležitosti jako ty, já jsem tyto věci viděl/a až o mnoho let déle" A co my budeme potom říkat našim dětem? Že jsme se měli stejně? A že nás to tenkrát nebavilo? :)

Naneštěstí mi hrady poslední dobou nijak zvlášť nevadí... Ale že bych musela jezdit každý víkend na hrady, zámky tak na to mě nikdo neužije.. :D

Každopádně, nějaký vztah k té historii mám.. Jelikož mám každý rok možnost vystupovat v Putování Šternberskou historií (Český Šternberk), tak mi tento hrad nevadí a vlastně, mám k němu nějaký vztah a mám ho ráda, protože jsem v jeho okolí vyrůstala odmala. :)

A proto mám pro Vás radu. Domluvte se se svými rodiči a příbuznými na nějakém kompromisu. Třeba hrad plus lanové centrum :)
Já osobně mám strýce, který doslova miluje historii.. Byla jsem s nimi v Anglii.. Čtyři hodiny v British muzeum, Tři hodiny v Národní Galerii.. A tak dále.. A čas na nákupy? "Už to bude?" ano, to byla častá otázka mého strejdy :) Ještě že teta si také potřebovala koupit nějaká ta trička a tak :) O Anglii Vám ještě někdy poopvídám :)

A tak tedy, užívejte si toho. Občas z toho něco pochytíte, ve škole se Vám to bude hodit a věřte, že i celebrity chodí po památkách ;) Jednou se třeba v nějakém tom zámku vdáte/oženíte.. :)

xoo..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti moje fotky? :)

Ano :)
Některé
Ne

Komentáře

1 Kačka | E-mail | 30. října 2011 v 14:51 | Reagovat

Takže příště jedu s tebou..hlavně na ty nákupy. :-)  :-)

2 Agness | Web | 30. října 2011 v 14:54 | Reagovat

[1]: Sestřenko, sestřenko :) Tak to nás příbuzní zabijou už tak :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.