Inspirace..

3. listopadu 2011 v 17:15 | Agness |  Funfiction
Hledání inspirace...
Hledání inspirace...
Hledání inspirace...

A sakra... nic mě nenapadá, i když..

Každý z nás má něco, co ho inspiruje. Může to být celebrita, přátelé, učitelé a v neposlední řadě taky naši rodiče a příbuzní.
Když jsem přemýšlela nad tím, jaký článek napsat, aby zaujal, povzbudil, byl originální a každý si z něj něco odnesl, čekal mě, o volné hodině, poněkud těžký úkol. Jak může článek zaujmout všechny? Copak všichni jsme stejní? Je to tedy vůbec možné? Asi ne..
A tak, pokud chcete psát článek, povídku či snad knihu, kterou už v hlavě skládáte, tak vězte, že potřebujete něco co Vás inspiruje. Musí to být něco, co udělá díru do světa :)
Může to být cokoli. Vyjděte si třeba na procházku s vaším mazlíčkem, se psem, nebo jen tak sami. Koukejte se a všímejte si přírody a představujte si, že se tam odehrává právě Váš příběh :)
Tak třeba: Když procházíte loukou, lesem, popřemýšlejte nad tím, co se zde odehrávalo před tisíci či snad statisíci lety. Dokážeme si to vůbec představit? Že tam kde teď jsme mohla být divočina, nějaké zvíře tu mohlo mít svůj příbytek a nebo snad že jsme tak, kde bylo moře.. Woow.. divná představa..
Zkrátka cokoli. Můžou nás inspirovat úvahy, co by bylo kdyby. Můžeme napsat článek o svých pocitech, myšlenkách, příbězích, zážitcích co jsme kde slyšeli a upravit si to podle sebe, koníčkách, zkrátka napsat to, o čem toho víme nejvíce :) Dalším zdrojem pro psaní můžou být přátelé a kluci. Žhavé téma ;) Zkuste třeba nějakou svou historku zasadit do příběhu. Určitě to bude originální, protože nikdo neměl stejné rande jako vy. Tak jedinečné. :)
Hledejte inspiraci, najdete ji. :)

see you later :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti moje fotky? :)

Ano :)
Některé
Ne

Komentáře

1 PJ | Web | 3. listopadu 2011 v 18:53 | Reagovat

Agness, ty víš co si myslím, máš talent!Je to krásně napsané, jen tak dál! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.