Leden 2012

Everybody have problems, but.. ;)**

26. ledna 2012 v 6:19 | Agness |  Funfiction
Problémy má každý z nás, ve škole, v práci, s kamarády, ve vztahu, zkrátka v čemkoli, ale musíme se naučit s tím žít, protože KAŽDÝ JE MÁ. Malé, velké jsou zkrátka na pořadu života!!

ŠKOLA:
Máte špatné známky? Začněte se učit, řekněte si třeba, že si každý den po škole tu látku přečtete, stačí to. A že se před písemkou na to alespoń podíváte. Bude to lepší ;))

PRÁCE:
Sedněte si k tomu a podívejte se, kde ste udělali chybu. Pokud ji najdete, hned ji opravte jak jen to půjde (ale pochybuji, že tento blog čte někdo komu je 30 ;) )

RODINA & PŘÁTELÉ:
Usaďte se na nějakém pohodlném místě a promluvte si o tom, o svých pocitech, nápadadech, myšlenkách. To vždycky zabírá alepsoň u mě :) Buďte otevření !!

VZTAH:
viz rodina a přátelé ;) Tady je nejdůležitější upřímnost ;)

A tak, vlastně řešení všech problémů záleží na hledání chyby ;) Když ji najdeme, jsme vítězové, záleží ale na tom kdy ji najdeme..
"Kdo hledá, najde"

ŘEŠENÍ:
1) Uvědomit si to
2) Hledat
3) Dořešeno

4) Delete my dear problem ;)

Hodně štěstí ;)


xoxo..
Your


Oblíbené citáty 0.1

23. ledna 2012 v 23:39 | Agness |  Funfiction
Ahoj, tak tady máte jen něco málo z mých oblíbených citátů: :)

- Never say never, because everything is possible.
- Život je boj, ale stojí za to.
- Nejvíc se mi na tom životě líbí ta rozmanitost, každý den mě nas**e někdo jiný.
- Život je jako bláto a jen svině v něm umí chodit.
- Žijeme jen jednou, tak naplno..
- Žij okamžikem.
- Life is short, so live it up, drink it down, party hard, smoke alot, break the rules, kiss slowly, love truly, laugh loudly, have fun, make memories, and never regret anything that once made you smile :)
- Život je boj, tak se tu klidně pozabíjejte a já bych s dovolením prošla
- Někdy je potřeba vzdát se lidí, na kterých nám záleží, aby mohli do našeho života přijít lidé, kerým bude záležet na nás...
- Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš. :*
- Nechoď předemnou, třeba tě nedohoním, nechoď za mnou, třeba mě nedoženeš, ale jdi po mém boku, jak to přátelé dělávají.
- Ve slunce s osmi paprsky věříme
- Miluju Tě ;)

A je jich mnohem více, tak další budou příště ;)

zatím :)

Sítě - závislost nb. 1

23. ledna 2012 v 17:48 | Agness |  Funfiction
Myslím, že každý z nás je zná. Sítě typu facebook, twitter atd.. ;)

Jsou užitečné, ale den o dne se na nich stáváme více a více závislými. V dnešní době není novinkou, že ho mají i osmileté děti, které ještě ani neví co od toho mohou očekávat. Vědí o tom jen to, o čem je poučí jejich rodiče.

Naši rodičové jen protáčí oči a říkají, že za jejich dob tohle nebylo a že nic je nedonutí si to založit

Facebook atd. jsou zkrátka zlo, nějaký kamarád nás donutí si to založit, jsme tam zezačátku jen čas od času, ale časem to začíná rozjíždět a jsme tam místo pár minut, hodiny a hodiny. Závislost

Je to dobře? Že si takto kazíme oči a zahlcujeme mozek nepotřebnými informacemi? Kdybychom si takto pamatovali všechnu školní látku, jako vtipy, zprávy či fotky z facebooku ;) Bylo by to hned lepší ;)

A víte co? Proč místo tohoto vysedávání u facebooku, nejdete ven ;) Je pravda, ž je to místo, kde nikomu nevadí, že mluvíte se zdí, ale začínejte si, kurva, ten život užívat ;) Žijeme jen jednou ;))


Během našich dlouhých řečí na facebooku se setkáváme s úchyly a debily! IGNORACE A NENALEŤTE JIM! Jsou to idioti! ;) Kreténismus na prvním stupni!

Takže si na ně dejte pozor. Tento článek je pěkně chabej, protože jsme na horách a já nemůžu ztrácet čas vysedáváním u PC, když můžeme jít ven se koulovat a stavět sněhuláka ;) Jsme přece v Alpách ;) Je tu víc sněhu než rozumu dohromady ;) Tak se tu zatím mějte, něco sem potom přidám ;)

Adios, mám Vás ráda děti

Keep respect!!..

21. ledna 2012 v 19:53 | Agness |  Funfiction
Každý z nás věří v něco jiného, někdo v nějaké náboženství, další ve šťastný konec, někoho to táhne k upřímnému vztahu, dalšímu není lhostejná pravda a lež a někteří z nás mohou býti i bisexuálové či homusexulávé

Ano, přesně tak, každý jsme naladěn, jak se říká, na jinou vlnu, a i když jsme každý jiný, nikdo by nás neměl za to odsuzovat. Jsme jací jsme, originální.. Jak by ten svět vypadal, kdyby tady každá dívka a každý kluk, byli stejní? Jako jedna velká nudná planeta.. Ubohé že?

Proto si myslím, že bychom měli respektovat ty, kteří jsou věřící, protože k tomu byli vychováváni a zkrátka si myslí, že to tak je nejlepší.
Proto si myslím, že bychom měli respektovat ty, kteří věří ve šťastné konce, protože šťasných a krásných konců nemůže být na světě nikdy dost! Kde to žijeme! ;)
Proto si myslím, že bychom měli respektovat ty, kteří chtějí mít upřímný vztah ať už s kamarády, rodinou, či snad s přítelem/přítelkyní,
Proto si myslím, že bychom měli respektovat ty, kteří věří v pravdu a lež je uráží, protože bez upřímnosti by tento svět klesal ještě níž než je teď, a pokud nebudeme upřímný, tak brzy klesne na ještě větší dno!
Proto si myslím, že bychom měli respektovat ty, kteří mají jinou orientaci než většina z nás. Oni se s tím narodili, a je pravda, že si člověk mnohem lépe popovídá s právě těmito lidmi ;) Jsou taky lidi, jako my. :) A jsou naprosto v pohodě, no a co, tak jsou tací, a jsou sví ;) Takže keep respect! ;)

A zkrátka, respektuj všechny, kteří jsou kolem tebe, každý má rád něco jiného, každý v něco jiného věří, všichni jsme originálové, tak ať nezemřeme jako kopie někoho jiného. Každý z nás je jiný, ale přesto stejný, pomáhejme si a tolerujme se navzájem :)

KEEP RESPECT! KEEP RESPECT! KEEP RESPECT! KEEP RESPECT! KEEP RESPECT! KEEP RESPECT! KEEP RESPECT! KEEP RESPECT!
..and..
KEEP RESPECT, voe.. ;)

PLACÁK.. ;)
Já totiž miluju HIMYM a nikdo mi to nevezme ;) Barney Stinson ;)

Já totiž miluju svůj život a lidi, kteří v něm jsou..

Nejsem věřící, ale něco mezi nebem a zemí vážně možná existuje :D

Nejsem dokonalá, nikdo není, ale života si vážím a užívám si ho!

Keep respect and everybody will respect you :)

Užívejte si život, problémy hoďte stranou ;)


Ta holka z Princetonu..

21. ledna 2012 v 13:38 | Agness |  Funfiction
Každý z nás ji má, je to přátelství..
I já mám své nejlepší kamarádky, kterým můžu říct naprosto cokoli. Beru je jako sestry, pomůžou, poradí, rozesmějí mě, jezdíme spolu do SZ a jsou to ty, které mě vždy podrží.. :)

Mám vlastně takovou větší rodinku, když vezmáu v úvahu, svou jednu vlastní sestru, rodiče a zbytek jsou mí další bratři a sestry. Takový ti, se kterýma si člověk zahraje Oko a tak ;)

A proč zrovna ta holka z Princetonu? Protože, má v sobě kousek anděla, jak kdysi řekl, jeden člověk: " Všichni jsme andělé jen s jedním křídlem, ale když obejmeme toho druhého, tak víme kdo je přítel" nebo tak nějak to asi bylo :)D

A jestli si myslíte, že Princeton je škola, jen pro princezny, tak to snad ne, potřebujeme přece originální názvy na články, ne?

Ale opravdu, važte si přátel a své rodiny, takové lidi nepotkáte denně na ulici, nebo v KFC. Nevím jak u Vás, ale pro mě znamenají tito lidi opravdu hodně :)

Hlavně nezávazně.. ;)*

19. ledna 2012 v 21:21 | Agness |  Funfiction
"Hlavně nezávazně"

Věnováno Abigail, která si tento článek bude číst den co den. :) A vězte, že někteří z Vás ho potřebují opravdu jako sůl ;)

Na tento článek, mě napadla idea, když jsem šla s kamarádkami po softbale na nádraží, povídali jsme si a mezitím padlo motto "Hlavně nezávazně" A smích ;)

Jestli s někým chodíš, a myslíš si, že to má budoucnost, pokračuj v tom. Jestli si nejsi jistá vztahem, udělej to, co chce Tvé srdce a jestli si chceš užít, tak si zkrátka užívej! ;)
-Agness

Žijeme jen jednou, uvědom si to, a jestli se chceš celý život vázat jen na jednoho člověka, děláš špatně. Měl/a by sis uvědomit, že život je zkrátka jako horská dráha, jednou si nahoře a jednou dole, ale přesto si vždy můžeš vybrat, kde to bude. ;) Choď na zábavy s kámošema, užij si pařby, které plánuješ s klukama ;) Buď zkrátka taková aby se ti to líbilo a nezapomněla si na to! ;)
A to "Hlavně nezávazně" myslím opravdu vážně!

A opravdu dělej jen to, jak to Tvé srdce cítí! ;) Pokud si děvka, jdi do toho! Pokud si dívka s pověstnou nevinností, a jsi taková i opravdu, chovej se tak aby si HLAVNĚ NEZKLAMALA SAMA SEBE! Nemusíš dokazovat nic ostatním, ani sama sobě, buď tím, o kterém se bude říkat, že je DOKONALÝ/Á! :) :)


Roztomilý andílek.. :**

19. ledna 2012 v 19:23 | Agness |  Funfiction
Představte si před sebou malinkou holčičku, měří asi metr a deset centimetrů, hnědá očíčka jí září upřímností, po zádech jí splývají krásné hnědé vlásky a úsměv jí jen hraje na tváři.
Malá dívenka se usmívá, a i když ví, že né všechno je růžové, jako její oblíbená sukýnka, která jí visí doma na ramínku ve skříni.
Zamává na svého staršího bratříčka, který k ní přiběhne a ona mu co nejrychleji běží naproti. Za zády má několik svých kamarádů, kteří jsou úžasem zkamenělí nad její roztomilostí. Vždyť každý z nich by si přál mít takovou malou sestřičku, o kterou by se staral, pečoval, dával na ní pozor. Vždyť ta malá dívenka má vlastně několik starších sourozenců - bratrovy kamarády. Všechny okouzlila svou roztomilostí a svým chováním. Měli jí rádi, odmala si s ní hráli a blbnuli sní, a ona byla nadšená. A když byl její vlastní "ochránce" nemocen, měla se vždy na koho obrátit, a nikomu z nich to ani za mák nevadilo. Vždyť ji milovali..
Ta malá holčička s obličejíčkem andílka nebyla jenom krásná, ale byla upřímná, roztomilá a každý ji měl rád... :)

A proto, chovejte se ke svým kamarádům, sourozencům, přátelům a všem ostatním tak vstřícně, jako se tento bratr chová ke své mladší sestřičce..


Něco sem sesmolila, tak snad se líbí..


Nevinnost v očích ostatních zářila..

19. ledna 2012 v 19:11 | Agness |  Funfiction
Nevinnost? Tak pod tímto pojmem si představím malou, modrookou holčičku, která má sladký úsměv na tváři a v ruce drží panenku. Ale ne vždy to tak platí..

Každý z nás se asi snaží tvářit se nevinně, někomu to jde samo, jiný s tím má problémy a jsou zde i tací, kteří se snaží být "nevinností samou o sobě". Proč ze sebe chceme dělat neviňátka? Abychom uspokojili ostatní, a to co jsme provedli, aby padlo na druhého? Vždyť nejvíc ze všeho zklameme sami sebe. Bude nás to zevnitř žrát a poté nám bude jedno, že jsme nasadili ten sladký "kukuč" šestileté holčičky..

A proto Vám chci dát radu, chovejte se přirozeně, když něco uděláte, přiznejte se a nesnažte se tvářit nevinně, když je vaše situace pravým opakem. Jednou na to stejně někdo přijde, že jste ho obelhali svým úsměvem a leskem v očích. ;) Popřemýšlejte o tom!


22 důvodů proč chodit se softbalistkami ;)

17. ledna 2012 v 21:11 | Agness |  Funfiction
Ahoj, jelikož hraji softball, tak sem musím dát tohle! To mě dostalo :

zdroj: Niky F.

‎22 důvodů proč chodit se softballistkami:
1) umí si hrát s míči
2) mají chrániče na kolena takže si je neodřou
3) umí přitvrdit a to hodně!:D
4) mají silný úchop
... 5) umí přijmout tvrdší údery
6) jsou ohebné
7) nosí sexy dresy (tak neasi:D)
8) neskáčou zbytečně a mají něžný dopad
9) mají velkou výdrž
10) Krat'asy jim hezky tvarují zadečky
11) málokdy potkáš pouze jednu
12) umí spolupracovat
13) po prohře potřebují utěšit
14) ...a po výhře potěšit ještě víc
15) znají své místo v týmu
16) když je třeba, tak poslouchají i chlapa
17) skórují častěji než jiné ženy
18) i při pádu umí být sexy
19) doukážou zachytit každý průstřel
20) mají rychle reflexy
21) nikdo je nezastaví!:D
22) s pálkou v ruce jsou pěkně nebezpečné:D

Takže, hrajte softball!!


Ondry

16. ledna 2012 v 21:17 | Agness |  Něco ze světa..♥
Byla jednou jedna první třída, kde v první lavici před katedrou seděli dva malí žáčci O. a A.

Ti dva vedle sebe seděli asi půlku první třídy. Oba byli praštění, veselí.

Když měli jít do třetí třídy tak A. odešla na jazykovou školu. Občas se viděli, prohodili slovo, ale nikdy jsem sama netušila, že ho můžu potkat i ve světě blogerů, ve světě, kde každý může říct svůj názor a pocity aniž by mu někdo něco vyčetl. :)

A tak tedy, dávám Vám sem odkaz na originální blog, kde autor píše své názory!

Takže se určitě podívejte a zanechte mu tam komentář!

Dámy a pánové, podívejte se na originální blog, blogera, který dokáže říci svůj názor ;) Dámy a pánové, uvítejte na place člověka, který je menší než já (kdo zná, pochopí)
Podívejte se a určitě Vás to nezklame ;)

Tak zatím ;)