O lásku se neprosí, o lásku se bojuje..

29. května 2012 v 17:49 | Agness |  Funfiction

O lásku se neprosí, o lásku se bojuje..


"Miluji život, protože mi dal Tebe. Miluju tebe, protože ty jsi můj život". John Lennon

Ano, láska je cit, o který se neprosí na internetových stránkách, je to cit, na kterém se nelze domluvit, prostě přijde.. Ale naše reakce na něj je vždy jiná.

Nebudu říkat, že rozumím lásce, protože nerozumím. Nechci být jako spousta dalších blogerek a blogerů, kteří si myslí, že jsou přeborníci a přebornice na balení kluků, že znají tajemství lásky a že chápou princip, kterému nerozumí ani spousta našich prarodičů.

Nechci Vás nudit nějakým článkem, chtěla bych, abyste si z něj něco odnesli, abyste od něj neodešli s pocitem, že to byla ztráta času, ale abyste si na něj jednou vzpomněli.

Člověk, během svého putování životem, potká spousty lidí. Někdo mluví anglicky, další francouzsky, někdo je černoch, další pochází z Japonska, každý z nás má jiné návyky a zvyky, každý vyznává jiné náboženství, v každém státě je jiná měna, ale jedno máme všichni společné - jsme lidi. Každý jsme jiný, prostě originální. A právě proto jsme jedineční! Protože nikdo není jako my, nikdo nemá stejné reakce, nikdo nebrečí kvůli malichernosti, kvůli brečíme my, protože to zkrátka nepochopí.

Ale na každého člověka, někde čeká druhá polovička. Ano, každá princezna by měla najít svého prince a každý princ by měl své princezně obout střevíček.

Ale občas se stane, že si o každém, kdo se nám líbí, koho platonicky milujeme usmyslíme, že to bude náš nastávající, malujeme si naší společnou budoucnost, ale pak přijde problém, nejde to vyřešit a tak se lidé, kteří si mysleli, že budou navždy spolu, opouští a v srdci jim zůstává velký šrám.

Je to tak správné? Opravdu? Myslíte, že kdyby to byla tzv. "pravá láska" že by to tak dopadlo? Pokud ne, přijde někdo jiný. Pokud ano, bojujte o to! Bojujte každým okamžikem, ať si jednoho nevyčítáte, že jste promarnili svou šanci. Šanci, kterou jste měli. Jak to poznat? Stačí naslouchat srdcem..

Určitě nenasloucháme srdcem, když chceme být s někým, kdo se nám líbí víc než ten aktuální. To není láska, ale obdiv..

"Neopouštěj někoho, koho miluješ, pro Toho, kdo se Ti líbí, protože ten kdo se Ti líbí Tě opustí, pro toho, koho miluje"

Bojovat do posledních sil, bojovat o něco, co má v našem životě smysl, význam. Umět využít situace. Umět žít. Když to nezkusíte, budete si to pořád vyčítat a slovy, coby, kdyby nic nespravíte.. Raději to udělat, a vědět, že to byla blbost, než abychom plakali nad tím, proč jsme to tenkrát neudělali.

Nevím, zda jste si něco z tohoto článku odnesli. Možná ano, možná ne. Jak jsem psala, nerozumím lásce, toto je jen můj osobní názor, ale myslím, že tímto mottem, by se měl řídit každý. ↓

"Žij tak, jako bys měl zítra zemřít, ale bojuj natolik, jako bys měl žít věčně"


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti moje fotky? :)

Ano :)
Některé
Ne

Komentáře

1 Any :) | Web | 29. května 2012 v 17:59 | Reagovat

Krásný článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.