Červen 2012

Bye school and hello summer ;))

30. června 2012 v 10:07 | Agness |  Něco ze světa..♥

Ano, ano.. Včera nám konečně odzvonilo naposledyy v tento školní rok ;) Prázdniny už dneska začaly, někdo už je někde na dovolené, další si balí kufry, páč jede na tábor, ale myslím, že nikdo by neměl sedět doma na zadku a koukat tupě na facebook ;)
Takže Vám všem přeju ty nejkrásnější prázdniny, vytřískejte z toho vše, co to dá a vraťte se s kufrem plným vzpomínek ;)

Mimochodem, k obrázku č. 2, co na něj říkate? :D Když jsme u toho, co vysvědčení? ;)


zdroj obrázků: facebook


Dokonalé prázdniny všem,

Krása minulá, dnešní i budoucí..

17. června 2012 v 7:00 | Agness |  Funfiction
Přemýšlela jsem, co napsat k tomuto tématu, bylo toho tolik, ale jaksi sem se nemohla dokopat k tomu to napsat, ale pak nastala ta chvíle, kdy se Vám to v hlavě sepne, vy víte o čem psát a o čem bude váš další článek. Ano, měla jsem to jednodušší, tématem týdne, ale přesto musíte být stále originální, abyste nezklmali sebe ani ostatní :)

Krása..
Jak to popsat? Je každý na světě krásný? Nejprve Vám musím sdělit, že KAŽDÝ je krásný :) Alespň pro někoho na světě. Nemusí se nám ten člověk líbit jak vypadá. Podle mně se všechno v tomto světě už dělí jen na krásné a ošklivé. Já osobně to takto nehodnotím. Když někoho vidím, a ten kluk mi připadá jako největší frajer na světě a myslí si bůhvíjak není boží nebo mi připadá, že vypadá jako nafoukaná dylina, odsoufím je. Ano, je to pravda a přiznávám se. Často se nemýlím, ale občas ano. Třeba mě ta holka pak zaujme svým vystupováním nebo ten kluk je úplně jiný než jsem čekala Dámy, přiznejme si to. My POTŘEBUJEME kamarádky a "kamarády" ;)

Ale připadá mi to asi takto. Dříve se nekoukalo na zevnějšek, koukalo se na duši. Koukalo se na to, jaký ten člověk je. Ne jako dneska, kdy je všechno jen o tunách make-upu, stínech a vrstvách řasenky. Ale ne, v tomhle světě by mohlo být daleko více ;)

Jak to bude asi v budoucnu? Budou se holky v deseti letech malovat jako by jim bylo 30? Budou chtít být královnami? Vždyť spousta matek chce mít ze svých sluníček novou Miss. Jsou jim čtyři, učí se chodit na podpatcích, řasy mají dlouhé až ke stropu! Je tohle dětství? Ne, je je to jen nějaká napodobenina, jako z blbýho filmu!
Zamyslete se! Ať si jednou i Vaše děti mohou říci, že měli opravdové dětství, i když se v tomhle docela budoucnosti bojím ;)

Rodina

4. června 2012 v 20:52 | Agness |  My diary ♥
Jediná skála, která zůstává pevná, jediná instituce o které vím že funguje je rodina.

Lee Iacocca

Nejšťastnějšími okamžiky mého života, bylo těch pár, které jsem prožil doma, v kruhu své rodiny.

Thomas Jefferson

Od nepaměti žili lidé v rodinách. Nevíme o žádném období, ve kterém by tomu tak nebylo. A nevíme o žádných lidech, kteří by dokázali nadlouho zrušit, nebo něčím nahradit rodinu…. Znovu a znovu, navzdory navrhovaným změnám a v současnosti probíhajícím experimentům, potvrzují lidská společenství svoji závislost na rodině jako základní jednotce lidského života - na rodině sestávající se z otce, matky a dětí.

Antropoložka Margaret Mead

Není to maso a krev, ale srdce co z nás dělá otce a syny.

Johann Schiller

Jedna unce krve, je cennější než libra přátelství.

Spanish ProverbAhoj,
dnes nebudu psát žádný sálodlouhý článek. Dnes jen chci poděkovat svojí rodině, za to jaká je, jak mi vždy ppomůže a děkuji Vám, že tu pro mně vždycky jste. Každý miluje svou rodinu a já nejsem vyjímkou.. ♥
-A.

Oblíbené citáty 0.5.

1. června 2012 v 15:28 | Agness |  Funfiction
Ahoj, máme tady další várku citátů :)
Tentokrát jsem se rozhodla, že to budou citáty jednoho člena Beatles - Johna Lennona :)
-Netrhejte motýlům křídla, vždyť oni pak pláčou. Nešlapte po kytkách, vždyť kytky tak krásně voní. Nezabíjejte lásku, vždyť láska je křehká jako ty kytky, a hlavně nezabíjejte lidi, vždyť lidi se milují.
-Život je to, co probíhá, zatímco plánuješ něco jiného
-Každý září jako měsíc, jako hvězdy, jako slunce. Každý září. Přidej se
-Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti...
-Největším vítězstvím je nepotřebovat žádné vítězství...
-Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.
-Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.
-Utrhl jsem květinu a zvadla mi. Chytil jsem motýla a umřel mi v dlaních. Pochopil jsem, že krásných věcí se lze dotýkat jen srdcem.
-Netrhejte motýlům křídla, vždyť oni pak pláčou. Nešlapte po kytkách, vždyť kytky tak krásně voní. Nezabíjejte lásku, vždyť láska je křehká jako ty kytky, a hlavně nezabíjejte lidi, vždyť lidi se mají rádi
-Protože je nebe modré, mám slzy v očích.
-Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe.
-Tvůj hlas mě uklidňuje, ale slovům prostě nerozumím.
-Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.
-Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.
To je pro dnešek všechno ;) Ať se líbí! :) John Lennon byl člověk, který věděl, co znamená život :)
Doufám, že by byl pyšný, kolik lidí si vzalo jeho slova k srdci :)